U14

Praktisch

Coach: Filip Ceulemans
0478 65 08 54
Trainingsuren: van tot
Maandag 19:00 20:30
Donderdag 18:30 20:00
Vrijdag 19:00 20:30
Afgevaardigden:
Vicky Van Hee
Geert Desmedt
Ellen Rousseau
Stefan De Corte
RANGSCHIKKING U14
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
nr Team P W D L F Pts For Agt Opm
1 BBC Koksijde G14 A 20 18 1 1 0 57 1452 680
2 BBC Gullegem G14 A 20 18 0 2 0 56 1562 741
3 BBC Poperinge G14 A 20 17 1 2 0 55 1421 641
4 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 20 13 0 7 0 46 1082 940
5 BC Kortrijk Sport G14 B 20 10 0 10 0 40 1091 1119
6 Koninklijke BBC Oostkamp G14 B 20 9 0 11 0 38 967 1004
7 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B 20 7 0 13 0 34 872 1271
8 BBC Wervik G14 B 20 6 1 13 0 33 852 1148
9 Mibac Middelkerke G14 A 20 6 1 13 0 33 962 1309
10 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B 20 4 0 16 0 28 944 1311
11 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C 20 0 0 19 1 19 581 1622
RESULTATEN U14
Code Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
WVG1441BKG20 14-04-2018 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B 40- 72 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVG1441BGH12 07-04-2018 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 37- 58 BBC Gullegem G14 A Sporthal Ter Beke
WVG1441BLG22 24-03-2018 14.00 Mibac Middelkerke G14 A 45- 44 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Sporhal De Branding
WVG1441BGC21 17-03-2018 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 64- 27 BBC Wervik G14 B Sporthal Ter Beke
WVG1441BGF19 03-03-2018 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 37- 53 BBC Poperinge G14 A Sporthal Ter Beke
WVG1441BAG18 17-02-2018 09.30 BC Kortrijk Sport G14 B 56- 67 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Sporthal Lange Munte
WVG1441BGE16 10-02-2018 13.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 116- 26 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C Sporthal Ter Beke
WVG1441BIG06 03-02-2018 15.00 BBC Koksijde G14 A 68- 26 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG1441BGB14 13-01-2018 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 51- 29 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B Sporthal Ter Beke
WVG1441BJG13 06-01-2018 16.00 Koninklijke BBC Oostkamp G14 B 32- 46 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A De Valkaart
BWVG14080201 02-12-2017 12.45 Wytewa Roeselare G14 A 84- 42 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Sporthal Schiervelde
WVG1441BGL11 25-11-2017 13.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 76- 53 Mibac Middelkerke G14 A Sporthal Ter Beke
WVG1441BCG10 11-11-2017 11.00 BBC Wervik G14 B 53- 67 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A De Pionier
BWVG14161501 04-11-2017 14.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G14 A 6-100 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVG1441BGK09 28-10-2017 12.30 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 65- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B Sporthal Ter Beke
WVG1441BFG08 21-10-2017 11.00 BBC Poperinge G14 A 53- 29 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1441BGA07 14-10-2017 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 75- 60 BC Kortrijk Sport G14 B Sporthal Ter Beke
WVG1441BGI17 07-10-2017 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 26- 74 BBC Koksijde G14 A Sporthal Ter Beke
WVG1441BEG05 01-10-2017 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C 21- 71 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1441BBG03 17-09-2017 11.00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B 33- 50 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Bekaert sportcentrum
WVG1441BGJ02 09-09-2017 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A 40- 38 Koninklijke BBC Oostkamp G14 B Sporthal Ter Beke
WVG1441BHG01 03-09-2017 13.00 BBC Gullegem G14 A 64- 23 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G14 A Gemeentelijke Sporthal Gullegem

Team

Siemen

Desmedt Siemen

Kevin

Hugue Kevin

Jordan

Vandycke Jordan

2b64aff023f50345d7ff584d186438d9--basketball-crafts-basketball-clipart

Beutels Chase

Tibo

De Witte Thibault

2b64aff023f50345d7ff584d186438d9--basketball-crafts-basketball-clipart

Backers Sime

Zane

Dudic Zane

Milan

De Corte Milan

Kjartan

Despiere Kjartan

Liam

Vanmullem Liam

Bjorn

Versnick Bjorn

Emile

Devynck Emile

Vicky

Afgevaardigde
Van Hee Vicky

Stefaan

Afgevaardigde
De Corte Stefan

2b64aff023f50345d7ff584d186438d9--basketball-crafts-basketball-clipart

Afgevaardigde
Rousseau Ellen

Geert

Afgevaardige
Desmedt Geert

Filip

Coach
Ceulemans Filip

http://www.basketoudenburg.be/wp-content/uploads/2017/04/cropped-Logomakr_3IDWUz.png